DISCOVERY HSE LUXURY

Vnější styl s vnitřní elegancí

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

OSOBITÝ DESIGN

S těmito koly bude Váš příjezd vždy stylový. Osobitý vzhled dodává 20“ kolům z lehkých slitin, broušeným diamantem, leskle černá povrchová úprava.

ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY

Adaptivní xenonové světlomety s charakteristickými LED světly pro denní svícení detekují světla ostatních vozidel a ztlumí dálková světla, dokud zdroj světla nezmizí z jejich dosahu.

SNADNĚJŠÍ COUVÁNÍ

Díky zadní kameře má řidič během couvání lepší přehled o situaci za vozem. Kamera je praktickým pomocníkem při parkování a při jízdě s přívěsem.

ÚCHVATNÉ MATERIÁLY, DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Důkazem výjimečných dovedností našich řemeslníků jsou sedadla s dvoubarevným čalouněním kůží Windsor a plochy potažené kůží Windsor (rozšířený kožený paket).

PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h (s)  
Největší rychlost (km/h) 
Maximální točivý moment (Nm) Spotřeba paliva: město (l/100 km) Spotřeba paliva: mimo město  (l/100 km)  
Spotřeba paliva: kombinovaná (l/100km)  
Kombinované emise CO2 (g/km)  
Vznětový motor SDV6, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 9,3
180
600 8,5 
7,1 
7,7 
203

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Discovery.

INTERIÉR

Díky rozmanité nabídce materiálů a prvků výbavy si můžete vytvořit svůj vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Pro ještě vyšší míru individualizace Vašeho vozu máte na výběr širokou nabídku prvků výbavy na přání.

TECHNIKA A BEZPEČNOST

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVA

Odvážně objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

BEZPEČNOST A OCHRANA

Mezi prvky výbavy na přání, které zvyšují úroveň bezpečnosti a zabezpečení za jízdy i u zaparkovaného vozu, patří mimo jiné vylepšený alarm.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

DISCOVERY

Vyberte si model

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.