DISCOVERY GRAPHITE

Moderní. Uhlazený. Elegantní. Discovery Graphite vypadá díky jedinečné povrchové úpravě kol, masky chladiče a ventilačním otvorům na blatnících skutečně skvěle. A díky svým vrozeným schopnostem si vždy poradí i s jízdou v nejnáročnějších podmínkách. Tento vůz, nabízený s výběrem rozmanitých odstínů od modré Loire až po šedou Waitomo, je vybaven lesklými, tmavě šedými 19“ koly se sedmi dvojitými paprsky, tmavě tónovanými skly a mřížkou masky chladiče v odstínu Dark Atlas s rámečkem v odstínech leskle černá a Atlas. Pro interiér jsou k dispozici sedadla čalouněná zrnitou kůží Ebony.

/

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

EXKLUZIVNÍ KOLA

Individualitu ještě více umocní 19“ kola z lehkých slitin se sedmi dvojitými paprsky (Styl 704), která jsou nabízena exkluzivně pro tuto verzi. Kola mají lesklou, tmavě šedou povrchovou úpravu a dodávají se pouze pro verzi Graphite.

MŘÍŽKA MASKY CHLADIČE V ODSTÍNU DARK ATLAS

Discovery Graphite má díky tomuto prvku výbavy ještě úžasnější vzhled. Mřížka masky chladiče v odstínu Dark Atlas je exkluzivním prvkem modelu Discovery Graphite a doplňuje 19“ kola z lehkých slitin (Styl 704) se sedmi dvojitými paprsky, která zdůrazňují charakteristický, elegantní a moderní design tohoto vozu.

KRYTY VENTILAČNÍCH OTVORŮ DARK ATLAS

Vzhled vozu výrazně vylepšují dokonale zpracované detaily. Důkazem jsou kryty ventilačních otvorů na blatnících v odstínu Dark Atlas, které umocňují odvážný design modelu Discovery Graphite.

VÍKO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU A NÁPISY V ODSTÍNU BRUNEL

Mezi další stylistické prvky patří víko zavazadlového prostoru a nápisy v odstínu Brunel. Tyto nádherně zpracované detaily jsou pro toto vozidlo jedinečné a završují elegantní design modelu Discovery Graphite.

PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h (s)  
Největší rychlost (km/h)
Maximální točivý moment (Nm) Spotřeba paliva: město  (l/100 km) 
Spotřeba paliva: mimo město  (l/100 km) 
Spotřeba paliva: kombinovaná (l/100 km) 
Kombinované emise CO2 (g/km) 
Vznětový motor TDV6, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 10,7
180
520 8,5
7,1 
7,7 
203
Vznětový motor SDV6, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 9,3
180
600 8,5
7,1 
7,7 
203

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Discovery.

INTERIÉR

Díky rozmanité nabídce materiálů a prvků výbavy si můžete vytvořit svůj vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Pro ještě vyšší míru individualizace Vašeho vozu můžete využít širokou nabídku prvků výbavy na přání.

TECHNIKA A BEZPEČNOST

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVA

Objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pořiďte si výbavu, s níž vytěžíte z každého dne maximum.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

INTERIÉR

Výbavu svého vozu můžete kdykoli rozšířit celou řadou doplňků z široké nabídky originálního příslušenství Land Rover – od dětských sedaček a ochranných potahů až po vylepšení zábavního systému a prvky technické výbavy.

EXTERIÉR

Zdůrazněte vzhled svého vozu atraktivními doplňky, zvyšte ochranu proti jeho poškození a vyberte si příslušenství pro jízdu v terénu.

PŘEPRAVA NÁKLADU A JÍZDA S PŘÍVĚSEM

Vyberte si specializované boxy a nosiče pro přepravu sportovního náčiní a příslušenství, s nimiž naplno využijete schopnosti Vašeho vozu Land Rover.

KOLA A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dodejte svému vozu Land Rover ještě osobitější vzhled koly z lehkých slitin a elegantním značkovým příslušenstvím.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

DISCOVERY

Vyberte si model

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.