DISCOVERY E

S naprostým přehledem si poradí s těžkým nákladem i s náročnými terénními podmínkami

CHARAKTERISTICKÉ PRVKY VÝBAVY

HARMONICKÁ JÍZDA

Jednostupňová rozdělovací převodovka zaručuje kultivovanou jízdu na silnici, zatímco osmistupňová automatická převodovka zvyšuje komfort a agilitu plynulým a rychlým řazením.

ŠETŘETE PALIVEM A SNIŽUJTE EMISE

Inteligetní systém Stop/Start snižuje spotřebu paliva vypínáním motoru v situacích, kdy není zapotřebí. Když se potřebujete rozjet, motor je opět rychle spuštěn.

SNADNÁ PRÁCE S TĚŽKÝM NÁKLADEM

Dvoudílné asymetrické dveře zavazadlového prostoru modelu Discovery otvírají impozantní přístup k zadní části vozu, což oceníte zejména při nakládání velkých, neskladných nebo těžkých předmětů.

DOKONALE PŘIZPŮSOBIVÝ

Velkorysý interiér modelu Discovery je vhodný k téměř jakémukoli účelu. Druhá řada sedadel umožňuje flexibilní uspořádání, protože je prakticky dělená v poměru 60:40.

PŘEHLED TECHNICKÝCH ÚDAJŮ

Motor Zrychlení 0-100 km/h (s)    
Největší rychlost (km/h)  
Maximální točivý moment (Nm) Spotřeba paliva: město (l/100 km) Spotřeba paliva: mimo město  (l/100 km) 
Spotřeba paliva: kombinovaná (l/100km)  
Kombinované emise CO2 (g/km)  
Vznětový motor TDV6, automatická převodovkaKONFIGURÁTOR 10,7
180
520 8,5
7,1 
7,7 
203

VÝBAVA NA PŘÁNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ne všechny zobrazené prvky výbavy jsou dostupné pro všechny modely Discovery.

INTERIÉR

Díky rozmanité nabídce materiálů a prvků výbavy si můžete vytvořit svůj vlastní individuální prostor.

EXTERIÉR

Vyberte si z široké nabídky barev a prvků výbavy na přání podle svého jedinečného vkusu.

PAKETY VÝBAVY

Pro ještě vyšší míru individualizace Vašeho vozu máte na výběr širokou nabídku prvků výbavy na přání.

TECHNIKA

Soubor nejmodernějších systémů s intuitivním ovládáním máte na dosah ruky.

ZÁBAVA

Objevujte nepoznané a zároveň se skvěle bavte.

BEZPEČNOST A OCHRANA

Mezi prvky výbavy na přání, které zvyšují úroveň bezpečnosti a zabezpečení za jízdy i u zaparkovaného vozu, patří mimo jiné zadní parkovací senzory a vylepšený alarm.

ZJISTĚTE, JAK SI MŮŽETE UPRAVIT VŮZ PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Výbavu na přání si vyberte při koupi svého nového vozu, zatímco pro příslušenství Land Rover, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a potřebám, se můžete rozhodnout kdykoli.

ZPĚT

VYBERTE SI MODEL

DISCOVERY

Vyberte si model

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.