VÝKONNOST

VÝKONNOST

IKONA JIŽ VÍCE NEŽ 68 LET

Nekompromisně terénní Land Rover Defender se stal velmi brzy jedním z nejznámějších vozidel s pohonem všech kol na světě. Díky své vytrvalosti a schopnostem je legendou na sedmi kontinentech, první volbou pro náročné expedice a humanitární pomoc.

VÝKONNOST

VÝKONNOST

SCHOPNOSTI DO JAKÉHOKOLI TERÉNU

Land Rover Defender je používán záchranářskými službami po celém světě díky skvělým schopnostem ve všech podmínkách a na nejnáročnějších druzích povrchu. Trvalý pohon všech kol zaručuje rovnoměrnou a bezpečnou jízdu po rozbláceném poli i kamenité cestě. Na silnici nabízí Defender prvotřídní jízdní vlastnosti se suverénní akcelerací.

VÝKONNOST

VÝKONNOST

ODVEZE VŠE, CO CHCETE ODVÉZT

U našich prodejců je k dostání řada příslušenství zahrnující výbavu pro přepravu a tažení nákladu. Příslušenství si můžete prohlédnout níže nebo se obraťte na nejbližšího prodejce.

/

NEZAMĚNITELNÝ LAND ROVER

Za 68 let své existence se model Land Rover Defender vždy pyšnil kultovním vzhledem. Bez ohledu na zvolený rozvor.

OSLAVA MODELU DEFENDER

Šest vozidel Defender táhnoucích řetězové brány vytvořilo krátkodobé umělecké dílo o délce 1 km v zátoce Red Wharf Bay na waleském ostrově Anglesey.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Uvedené hodnoty vyplývají z oficiálních testů výrobce v souladu s legislativou EU. Skutečná spotřeba paliva vozidla se může od hodnot dosažených při těchto testech lišit. Uvedené hodnoty slouží pouze pro porovnání.