VŠEOBECNÉ PODMÍNKY PRO PŘÍBĚHY O VÝPRAVÁCH S MODELEM DEFENDER

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY: Poskytnutím těchto informací společnosti Jaguar Land Rover souhlasíte: s tím, že: (1) Jaguar Land Rover zveřejní Vámi poskytnuté informace na webových stránkách Jaguar Land Rover (pokud projdou redakčním procesem); (2) Jaguar Land Rover zveřejní Vámi poskytnuté informace na svých kanálech Jaguar Land Rover v sociálních sítích; (3) Budete upozorněni na zveřejnění Vašeho příběhu na webových stránkách Jaguar Land Rover. Jaguar Land Rover smí tyto informace využívat i pro zlepšování svých produktů a služeb. Vaše informace budou zveřejněny pouze výše uvedeným způsobem a poskytnuty pouze společnosti Jaguar Land Rover, jejím prodejcům, franšízovým partnerům, agenturám a sesterským nebo přidruženým společnostem. Více informací o tom, jak využíváme informace, které nám poskytnete, získáte v našich zásadách ochrany soukromí.

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.