STÁHNOUT KATALOG Přesné produktové informace o našich vozech, technické údaje, informace o sériové a volitelné výbavě a cenách naleznete v požadovaném online katalogu nebo ceníku ke stažení. Kromě podkladů v digitální podobě je možno si objednat jejich tištěnou verzi. Rádi Vám ji zašleme poštou.

RANGE ROVER

Vrchol kultivovaných schopností  
STÁHNOUT KATALOG
STÁHNOUT CENÍK
KONFIGURÁTOR
ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

NOVÝ RANGE ROVER VELAR

Naše nejnovější a nejvýkonnější SUV střední třídy s mimořádnými schopnostmi
STÁHNOUT KATALOG
STÁHNOUT CENÍK
KONFIGURÁTOR

ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ
RANGE ROVER EVOQUE

Osobitý a individuální, skutečný Range Rover v kompaktní podobě
STÁHNOUT KATALOG
STÁHNOUT CENÍK
KONFIGURÁTOR
ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

RANGE ROVER EVOQUE CABRIOLET

Kabriolet pro všechna roční období
STÁHNOUT KATALOG
STÁHNOUT CENÍK
KONFIGURÁTOR
ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

DISCOVERY SPORT

Všestranné kompaktní SUV se smyslem pro dobrodružství

O dostupnosti paketu Dynamic Design kontaktujte autorizovaného prodejce vozů Land Rover.
STÁHNOUT KATALOG
STÁHNOUT CENÍK
KONFIGURÁTOR
ZÍSKEJTE VÍCE INFORMACÍ

NECHTE SI BROŽURU ZASLAT POŠTOU

Máte-li zájem o tištěnou brožuru, klikněte na níže uvedený odkaz a uveďte potřebné údaje. Vyplnění formuláře vám zabere přibližně minutu. Brožuru obdržíte poštou v nejkratším možném termínu.

VYŽÁDEJTE SI KATALOG

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.