INCONTROL PROTECT

Pohodlí a důvěra. InControl Protect zahrnuje Remote Smartphone App, Rozšířenou asistenci Land Rover Assistance a SOS nouzové volání. Zjistěte s jeho pomocí stav paliva v nádrži, vyhledejte svůj vůz na přeplněném parkovišti, zaznamenávejte absolvované cesty a prověřte, zda jste nenechali okno vozu otevřené - to vše pomocí aplikace pro chytré telefony.


V případě poruchy na vozidle vyšle Rozšířená asistence Land Rover údaje o poloze a technická diagnostická data vašeho vozidla poskytovateli asistenčních služeb.


V případě vážnější nehody informuje funkce SOS nouzové volání záchrannou službu o vašem stanovišti.


Upozornění: U některých modelů/na některých trzích může být InControl Protect označován jako "InControl Remote".

JAK AKTIVOVAT INCONTROL PROTECT

Abyste mohli využívat přínosů služeb InControl Protect, je třeba vytvořit si online účet, zaregistrovat vůz a aktivovat služby InControl, které jste zakoupili.

/

INCONTROL REMOTE SMARTPHONE APP

Aplikace InControl Remote pro chytré telefony vám umožní připravit se na cestu a na dálku překontrolovat například stav paliva v nádrži. S pomocí aplikace snadno vyhledáte svůj vůz na přeplněném parkovišti, na dálku zamknete jeho dveře anebo zavřete okna. Stáhněte si aplikaci ještě teď - je bezplatná a zahrnuje demoverzi.

/

SOS NOUZOVÉ VOLÁNÍ - SOS EMERGENCY CALL

V kritické situaci přivede aplikace SOS nouzového volání záchrannou službu přímo až k vašemu vozu. Pokud jste účastníky nehody a airbagy vašeho vozu se aktivovaly, aplikace vás přímo spojí s poskytovateli odborné pomoci. Alternativně můžete přivolat pomoc i stisknutím tlačítka SOS nouzového volání v kabině vozu.

/

ROZŠÍŘENÁ ASISTENCE LAND ROVER

Nastane-li na vašem vozidle závada, což je nepravděpodobný případ, tlačítko Rozšířené asistence Land Rover využije údaje o poloze a stavu vozidla, aby dovedla asistenční službu až na místo poruchy. Rozšířená asistence Land Rover zašle asistenční službě detailní informace o problému, a tak se pověřený technik dostaví na místo vybaven nutnými znalostmi a předem připravený. Zkrátí se tak možné prodlevy.

/

INCONTROL PROTECT- NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jako další pomůcku k systému InControl značky Land Rover jsme pro vás připravili přehled klíčových otázek a odpovědí k vlastnostem a funkcím služby InControl Protect.

INFOTAINMENT

Naše intuitivní a zbrusu nové multimediální systémy.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
INCONTROL PROTECT

Monitoruje vaše vozidlo a zajistí pomoc z jakéhokoli místa.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
INCONTROL SECURE

Dokáže sledovat vaše vozidlo a umožnit jeho vrácení v případě odcizení.

PŘEČTĚTE SI VÍCE
PODPORA INCONTROL

Přečtěte si více o produktech InControl a kontaktních údajích.

PŘEČTĚTE SI VÍCE

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.