Po loňské ohromující poptávce je nyní k dispozici velmi očekávaná letní kolekce 2016 značky Land Rover.


S naší kolekcí oblečení a dárkových předmětů pro rok 2016, vytvořenou naším oficiálním designérským týmem exkluzivně pro řidiče a fanoušky vozů Land Rover, budete připraveni na jakékoli letní dobrodružství. Letošní kolekce zahrnuje elegantní trika polo, neformální mikiny s kapucí, oblečení pro děti a mnoho dalších produktů.


Kompletní kolekci si můžete nyní objednat u svého nejbližšího prodejce Land Rover, kterého naleznete zde.

LAND ROVER GEAR - KOLEKCE HERITAGE 2016

Land Rover Gear - Kolekce Heritage 2016 oslavuje představení vozu Land Rover Series 1, známého dnes pod označením Land Rover Defender. Souběžně s touto událostí probíhala významná akce, která se zapsala do historie. Šest britských univerzitních studentů se v roce 1955 vydalo s dvěma vozy Series 1 z Londýna do Singapuru v rámci rekordní šestiměsíční expedice. Kolekce Heritage oslavuje nejen tento pozoruhodný výkon odvážného a inspirujícího týmu, ale také kultovní vozidlo, které celou akci umožnilo. Tento smysl pro dobrodružství je dokonale zachycen v naší exkluzivní kolekci oblečení a doplňků s náznaky stylu, který vládl 50. letům. Čeká na Vás dobrodružství!

/

KOLEKCE KIDS

Líbí se nám, jak se děti vždy nadchnou pro dobrodružství. Letošní kolekce Kids oslavuje joie de vivre, chuť do života, našich nejmladších fanoušků rozpustilou kolekcí příjemného oblečení, doplňků a hraček. Naše trička, čepice, lahve, batohy, modely aut a další položky bezesporu vyvolají opravdové nadšení.

/

KOLEKCE CORE

Kolekce Core, jak její jméno naznačuje, tvoří střed letošní kolekce. Můžete se těšit na širokou nabídku košil, bund a mikin s kapucí v osobité paletě barev značky Land Rover. Ale také na módní zavazadla, kancelářské potřeby a další nezbytnosti.

/

Jaguar Land Rover Limited: Registered office: Abbey Road, Whitley, Coventry CV3 4LF. Registered in England No: 1672070

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 u modelů Discovery Sport, Discovery, Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover:

Spotřeba paliva v kombinovaném zkušebním cyklu: 12,8 - 4,2 l/100 km, emise CO2 v kombinovaném zkušebním cyklu: 299 - 109 g/km.

Uvedené informace o spotřebě paliva a emisích CO2 odpovídají hodnotám získaným při testování za ideálních podmínek v technických laboratořích, a to v souladu se standardizovaným postupem dle nařízení Rady (ES) č. 715/2007 a č. 692/2008 v platném znění. Uváděné hodnoty se nevztahují na konkrétní jednotlivé vozidlo a musí být chápány výhradně jako směrné hodnoty. Standardizovaná zkušební metoda umožňuje srovnání mezi různými modely vozů a jejich výrobci. V závislosti na různých specifikacích se spotřeba paliva u různých provedení vozů téže modelové řady může odlišovat. Konkrétní spotřebu paliva a výši emisí CO2 u konkrétního vozu neovlivňuje pouze účinnost využívání paliva motorem, ale také jízdní styl a další netechnické faktory jako např. aktuální jízdní podmínky, celkový jízdní výkon a stav udržovanosti vozidla. CO2 patří mezi hlavní skleníkové plyny a nese hlavní odpovědnost za globální oteplování. Další oficiální informace o spotřebě paliva a specifických emisích CO2 u nových osobních motorových vozidel Vám poskytne nejbližší autorizovaný prodejce značky Land Rover. Kompletní údaje o spotřebě paliva naleznete také v sekci „Technické údaje“.